Individuāli

Humulus

Individuāli

Individuālais koučings ar Ivetu Apini

Individuālais koučings ir piemērots cilvēkiem, kuri vēlas izmaiņas savā dzīvē un to īstenošanai viņiem nepieciešams atbalsts. Ir daudz lietu, kuras mēs varam paveikt paši – izvirzam mērķi un sasniedzam to. Un ir reizes, kad tas vienkārši tā nenotiek. Tad individuālais koučings ir labs veids, kā uzsākt savu iekšējo pārmaiņu procesu.

Lai pieteiktos uz sesiju nav jābūt nekādām priekšzināšanām. Nav jābūt mērķiem, kuru cilvēks ir iepriekš izdomājis. Nepieciešama ir vēlēšanās sākt. Pētījumi rāda, ka vismaz puse no jūsu panākumiem ir atkarīga no tā vai jūs izvēlaties sev piemērotu speciālistu. Tādu, kam jūs uzticaties un ar ko kopā jūs īstenojiet iecerētās izmaiņas. Individualais koučings parasti ir ilgtermiņa sadarbība.

Parasti mēs vienojamies par sesijām ar noteiktu regularitāti, piemēram, vienu reizi 2 nedēļās, vai uz konkrētu laika termiņu (vai reižu skaitu). Individuālo koučingu vadītājiem iespējams savienot ar dalību atvērtajās mūsu piedavātajās vadības apmācību programmās. Cilvēki, kurus interesē dziļa personīgā izaugsme un iekšēji transformatīvi procesi, aicināti pievienoties personīgās izaugsmes grupām “Apziņas laboratorija”, kur mēs strādājam ar sistemisko sakārtojumu metodi. Vairāk informācijas par www.constellationsriga.lv

  •  Uzzināt vairāk par sistēmisko pieeju individuālā kontekstā darbā ar personīgām un ģimenes jautājumiem
  • Pieteikties apmācību grupām par sistēmisko sakārtojumu metodi personiskā kontekstā
  • Piedalīties personīgās izaugsmes grupās, kas strādā ar sistēmisko sakartojumu metodi
  • Vairāk informācijas par to visu www.constellationsriga.lv

 

 

 

 

My status
WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera