Organizācijām

Humulus

Organizācijām

Vadības iemaņu pilnveide

Vadītājiem, kuri uzsāk vadīt savas nodaļas, departamentus vai filiāles, kuri uzsāk pildīt vadītāja pienākumus vai maina vadības jomas. Šajā programmā ir daudz praktisku piemēru, diskusiju, vingrinājumu un pārdomu. Iekļautas visas būtiskākās praktiskās tēmas: vadītāja personība, mērķu noteikšana, laika un darbu plānošana, deleģēšana, darbs ar cilvēkiem, konfliktu risināšana, atgriezeniskās saites sniegšana, cilvēku attīstība, koučinga iemaņas vadītāja darbā.

Vadības komandas koučings

Vadības komandas efeketivitāte ir atslēga uz organizācijas panākumiem. Komandas bieži sastopās ar vienu vai vairākām no piecām disfukcijām: uzticēšanās trūkums, bailes no konflikta un sava viedokļa paturēšana pie sevis, atbildības neuzņemšanās, saistību nepildīšana un, visbeidzot, neieinteresētība rezultātos. Katrai komandai iespējams šīs disfunkcijas identificēt un pārvarēt – tādējādi, katrs no komandas dalībniekiem aug profesionāli un cilvēcīgi, kā arī organizācija tiešām spēj pilnvērtīgi sasniegt uzstādītos mērķus. Par tādām komandām dalībnieki saka – man tiešām patīk šeit strādāt! Tā ir lieliska pieredze, būt šaj avadības komandā! Es esmu tik daudz ko iemācījies un sasniedzis, pateicoties saviem komandas biedriem!

 

Sistēmiskie sakārtojumi un konsultēšana

Metode piemērota organizācijām, kuras meklē augsta līmeņa risinājumus kompleksu sistēmu vadībai. Bieži tās ir situācijas, kad organizācijas ietvaros ir jau izmēģinātas dažādas izmaiņas un attīstības stratēģijas, tai skaitā apmācības, koučings, konsultācijas, un dažādu iemeslu dēļ tās nav devušas vēlamo rezultātu.

Sistēmiskie sakārtojumi ir metode, kas balstīta uz vācu filozofa un terapeita Berta Helingera sākotnējo darbu, kas apskata organizāciju/uzņēmumu nevis kā ražošanas mehānisku, cilvēkresursu kopumu, peļņas avotu, bet kā DZĪVU SISTĒMU.  Šobrīd pasaulē šī metode arvien vairāk tiek pielietota organizāciju attīstības, koučinga un biznesa vadības laukā. Šī metode organizācijās ir augstu novērtēta:

Komandu efektivitātes celšanai. Sakārtojumi ļauj izgaismot organizācijas konfliktu patiesos cēloņus, “pāraugt” konfliktus, atbrīvoties no vainas sajūtas un virzīties uz risinājumu. Organizāciju vadītājiem tā ir iespēja ieraudzīt savas komandas stiprās un vājās puses, kā arī vietas, kur ir nepilnības procesos vai trūkst kompetences.

Stratēģijas veidošanai un analīzei. Līderi var ar šīs metodes palīdzību izvērtēt dažādas alternatīvās stratēģijas, izgaismot iespējamās ieinteresēto pušu vajadzības un reakcijas.

Organizācijas restrukturizācijas, reorganizācijas gadījumos. Izmaiņas organizācijas struktūrā atstāj iespaidu uz organizācijas slēptajām dinamikām. Ar šīs metode palīdzību līderi var gūt priekšstatu par to, kādas dinamikas organizācijā darbojas un kā restrukturizēt uzņēmuma, lai tas patiešām būtu veiksmīgs. Kā “aizvērt” organizacijas/departamentus/filiāles, kuras vairs nav nepieciešamas, kā atlaist darbiniekus, lai tas neradītu sistēmiskas sekas turpmākajai uzņēmuma veiksmei. Lēmumu pieņemšanai.

Marketingam un jaunu produktu izstrādei. Ar sakārtojumu palīdzību iespējams testēt dažādus produktus, tirgus, noteikt cenu kategorijas dažādiem tirgus segmentiem, pētīt potenciālo pircēju vajadzības, reakcijas, veidot logo, zīmolu, utt.

      • Uzzināt vairāk par sistēmisko pieeju organizāciju un vadības kontekstā
  • Pieteikties apmācību grupām par organizāciju sistēmiskajiem sakātojumiem
  • Piedalīties personīgās izaugsmes grupās, kas strādā ar sistēmisko sakartojumu metodi
  • Vairāk informācijas par to visu www.constellationsriga.lv

 

 

Vadības koučings ar Ivetu Apini

Individuālais koučings ir lielisks risinājums organizāciju vadītājiem dažādās situācijās: attīstībai, mērķu sasniegšanai, konfliktu risināšani, jaunas motivācijas atklāšanai, izmaiņu gadījumos, lēmumu pieņemšanām, utt. Uz koučingu klienti piesakās paši vai viņus nosūta organizācijas. Koučs nedod padomus, bet palīdz saskarties ar realitāti, atvērt potenciālu, izdarīt izvēles un veidot ceļu sasniegumiem.

Par Ivetu Apini:
- biznesa vadības apmācību pieredze vairāk kā 17 gadi
- vadības koučinga pieredze 9 gadi
- International Coach Federation (ICF) Global biedre un ICF Latvija valdes locekle
- koučinga, apmācību un konsultāciju uzņēmuma “Humulus” valdes locekle
- Systemic Constellations Center Riga dibinātāja

My status
WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera