Jaunumi

Humulus

Jaunumi

Sadarbības kultūra. Mācīšanās kultūra. Koučinga kultūra. Inovāciju kultūra. Augstas izpildes kultūra. Digitālā kultūra. Cita kultūra… Apjukums… Kurā virzienā doties? Uzstāsies: Liga Vite (JYSK LV) / Iveta Apine(Humulus) / Ieva Zaumane (Latvijas Pasts) / Thomas Bothe / Gita Meldere (Lumina Learning Baltic)

http://smarthr.lv/organizacijas-kultura

SmartHR partneri: CakeHR / TeikumsBenefits Latvija / ENME / BranchTrack / Intea/ Efectio / Lumina Learning Baltic / Sonido / OpenFeedback /TRIVIUMS apmācība / Fontes / Cv-Online Latvia

 

27. – 28. februārī organizējam Rīgā Stefana Hausnera semināru.  Šis seminārs ir iespēja pievērsties ar veselības problēmām saistītiem jautājumiem  - hronisku slimību un simptomu gadījumiem.

Mūsu apmācību un koučinga praksē diezgan bieži sastopamies ar gadījumiem, kad neveiksmes mūsu dzīvē ir saistītas ar veselības jautājumiem. Izdegšana, depresija, pastāvīgs ilgstošs stress, hroniskas galvassāpes, muguras sāpes, “slimības lapas” pašiem un darbiniekiem – arī tā ir daļa no organizāciju ikdienas.

Šajā seminārā ir iespēja uzzināt, kā mūsu slimības un simptomi ir saistīti ar ģimenes sistēmu. Šis ir praktisks seminārs, kurā būs iespēja piedalīties klientu darbos – sistēmiskajos sakārtojumos. Divu dienu laikā parasti ir iespēja saņemt savu individuālo sistēmisko darbu 8 – 10 cilvēkiem, savukārt, kā aizvietotājiem piedalīties visiem klātesošajiem. Stefans ir pasaules līmeņa sistēmiskais speciālists, kura darbu atzīst visā pasaulē. Viņa grāmata “Pat ja tas man maksās dzīvību” ir iztulkota un pieejama septiņās valodās, tai skaitā, latviešu valodā. Seminārs notiks angļu valodā, ar tulkojumu latviski. Semināra cena ir 330 eiro + PVN. Lai pieteiktos, rakstiet uz epastu: iveta.apine@gmail.com

 


My status
WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera